תורים מהירים לבדיקות CT, MRI, פענוח דחוף, חוות דעת שניה - הגעתם למקום הנכון!
אינדקס רדיולוגים ודימות בישראל
עם מערכת פענוח מהיר Online


מאגר רופאים רדיולוגים מומחים המפענחים בדיקות דימות אונליין
(CT, MRI, אולטרסאונד, PET, ממוגרפיה)
הביקוש לבדיקות CT (טומוגרפיה ממוחשבת) ו- MRI (דימות בתהודה מגנטית, אם אר אי) בעליה, זמני ההמתנה לפענוח ארוכים והזמן שמקדיש הרדיולוג (הרופא המפענח) לפענוח הבדיקה הולך וקטן. בחרו בעצמכם רופא לפענוח הבדיקה שלכם או קבלו חוות דעת שניה. זמינות גבוהה והעברת הבדיקה ישירות מהמחשב שלכם. רדיולוג פרטי בעל מומחיות ספציפית לבעיה שלכם.
מצאו רופא מפענח

לסיוע באיתור רופא מתאים, מענה אנושי בין השעות 08-20: 079-580-5511


החזרים על עלות הייעוץ מקופות החולים וחברות הביטוח

בביטוחים המשלימים של קופות החולים ובביטוחי הבריאות הפרטיים קיימת לרוב אפשרות לקבלת החזר מלא או חלקי על עלות ההתייעצות עם הרדיולוג.
מומלץ לברר עם קופת החולים או הביטוח הרפואי שלכם האם אתם זכאים להחזר על "התייעצות עם רופא מומחה".

חדש ! - תיק דימות אישי

כל בדיקות הדימות שלכם שמורות בצורה מאובטחת לתמיד וזמינות לעיון מכל מקום ובכל שעה.
פרטים נוספים לתיק הדימות האישי

בחרו תחום מקצועי

בדימות ישנם תתי התמחויות שונות. חשוב לבחור רופא בעל תת מומחיות בבעיה שלך

תחום התמחות בודי

בודי - Body

רופאים רדיולוגים בעלי תת התמחות בתחום ה- Body הינם מומחים לבעיות באיברי החזה הבטן והאגן כולל מעקב אחר חולים אונקולוגיים.

תחום התמחות נוירו

נוירו - Neuro

רופאים רדיולוגים בעלי תת התמחות בתחום ה-Neuro הינם מומחים לבעיות בראש ובצוואר, במח, בעמוד השדרה ובמערכת העצבים.

תחום התמחות שלד ושריר

שלד ושריר - MSK

רופאים רדיולוגים בעלי תת מומחיות בתחום ה- MSK הינם מומחים לבעיות בשלד, בפרקים, בשרירים וברקמות הרכות.

תחום התמחות דימות השד

ממו - Mammo

רופאים רדיולוגים בעלי תת התמחות בתחום ה- Mammo הינם מומחים לדימות של השדיים.

תחום התמחות ילדים

ילדים - Ped

רופאים רדיולוגים בעלי תת התמחות זו הינם מומחים לביצוע ופענוח בדיקות דימות בילדים.

תחום התמחות אנגיו

אנגיו - Angio

רופאים רדיולוגים בעלי תת מומחיות בתחום ה- Angio הינם מומחים לדימות ולטיפול פולשני בבעיות של כלי הדם.

רופאים


לחצו למידע נוסף

ד"ר איתן יוסים

מומחה ברדיולוגיה פולשנית ובדימות כלי דם

לסיוע באיתור רופא מתאים לפענוח, מענה אנושי בין השעות 08-20: 079-580-5511

אינדקס רדיולוגים ודימות מקוון בישראל

הפעל סרטון

כיצד זה עובד?

מאחלים לכם בריאות שלמה !

אינדקס רדיולוגים ודימות מקוון בישראל

קביעת תור דחוף לביצוע הבדיקה

079-580-5512

לוגו של PacsSee

תיק דימות אישי


לתיק הדימות האישי

אינדקס רדיולוגים ודימות מקוון בישראל

תנאי השימוש

שלום וברוכים הבאים לפלטפורמת הדימות של חברת פ.ק.ס.י פלטפורמות דימות בע"מ (להלן בהתאמה: "החברה" ו-"הפלטפורמה"). הפלטפורמה יוצרת עבור כל מנוי בה אתר אינטרנט אישי המופעל על ידי המנוי ובאחריותו באמצעות הפלטפורמה של החברה (להלן "האתר"). כמו כן, הפלטפורמה מאפשרת לרופאים רדיולוגים ורופאים קלינאים המנויים בה לקבל שירותים שונים באמצעותה וכן להציע שירותים שונים למטופליהם (להלן: "המטופל") לרבות קבלת בדיקות דימות לעיונם וחומר רפואי נילווה מן המטופלים. הרדיולוג והקלינאי (לרבות כל מי שהוא בעל מנוי במערכת מסוג "מנוי רדיולוג" ו/או "מנוי קלינאי") יוגדרו להלן כ- "המשתמש".  בנוסף מייצרת הפלטפורמה אינדקס מקוון של רופאים רדיולוגים המנויים בה (להלן "האינדקס"). האינדקס, האתר והפלטפורמה יאפשרו (כמפורט בהמשך) את התקשרות הרדיולוג והקלינאי מול מטופלים.

תנאי השימוש להלן מציגים בפניך המשתמש (להלן: "תנאי השימוש"), את השירותים המוצעים על ידי החברה והפלטפורמה ומפרטים בפניך את התנאים המשפטיים אשר יחולו בקשר עם כך.

 

1.       כללי

א.      השימוש באתר, באינדקס, בפלטפורמה ובכל המדורים המשולבים בהם, לרבות קבלת מידע והזמנת שירותים באמצעותו מהחברה או באמצעות צדדים שלישיים, כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן.

ב.      תנאי השימוש נועדו כאמור להסדיר את השימוש באתר ולוודא שימוש ראוי בהם, כמו גם להסדיר את היחסים המשפטיים ואת ההתקשרות החוזית בין החברה לבין המשתמשים ו/או כל צדדים אחרים המקבלים שירות מהחברה באמצעות האתר על מדוריו השונים.

ג.        בטרם השימוש באתר, במידע מכל סוג שקיים בו או במידע שניתן להשיג באמצעותו, ו/או קבלת שירותים מהחברה, הנך מתבקש לקרוא את תנאי השימוש להלן בעיון, שכן עצם שימושך באינדקס, באתר ובפלטפורמה ובפרט קבלת שירותים באמצעותם מהחברה, מבטאת ומהווה הסכמה מצדך, המשתמש, לתנאי שימוש אלו. כל המבצע פעולה כלשהי באתר, בפלטפורמה ובאינדקס ובכלל זאת גולש או עושה שימוש כלשהו במידע מכל סוג שהוא מתוכם, ייחשב כמי שקרא תנאים ותקנון אלו, כמו גם את מדיניות הפרטיות, והינו מודע ומסכים להם. כל אשר אינו מסכים לתנאים ולתקנון ו/או למדיניות הפרטיות, כולם או חלקם, אינו רשאי לעשות שימוש כלשהו באינדקס, באתר או בפלטפורמה ומתבקש להפסיק לעשות בהם שימוש לאלתר.

ד.      מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, בטרם הזמנת שירותים מהחברה, תתבקש להביע מפורשות את הסכמתך כאמור על-ידי אישור במקום המיועד לכך והקלקה על הלשונית המופיעה במהלך הרשמתך בין אם לאתר, לאינדקס או לפלטפורמה.

ה.      אין לעשות באתר ו/או באינדקס ו/או בפלטפורמה כל שימוש שאינו לצורך יצירת אתר אישי ורשומה באינדקס לכל רדיולוג ו/או קלינאי, הפנית בדיקת דימות למתן חוות דעת שנייה, יצירת קשר בין המשתמש למטופל, קבלת, שליחת וצפייה בבדיקות דימות, פיענוח בדיקות דימות וקבלת תשלום עבור פיענוח בדיקת דימות ומתן חוות דעת שנייה, וזאת ללא הסכמת החברה מראש ובכתב.

ו.        החברה רשאית לשנות או לעדכן את תנאי השימוש מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי ללא צורך במסירת הודעה מוקדמת מראש ו/או קבלת הסכמת המשתמש מראש. התנאים החדשים יחייבו מעת פרסומם באתר. משתמש אשר קיבל בעבר באופן מפורש את תנאי השימוש והתקנון יתבקש לקבלם שוב לאחר השינוי באמצעות אישור בכתובת הדוא"ל האישית ו/או בפקס ו/או במען אחר כפי שנמסרו בעת הפנייה לאתר, אך כמובן מבלי לפגוע בזכויות אם נרכשו כדין לפני-כן.

ז.       תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד אולם הם מתייחסים, כמובן, לנשים וגברים כאחד.

ח.      החברה רשאית להציע שירותים באמצעות האינדקס והפלטפורמה, לשנותם ו/או לבטלם ו/או להפסיק את פעילותם, בכל עת ולפי שיקול דעתה הבלעדי ובלבד שזכויות המשתמש בקשר עם שירותים אשר הוזמנו ושולמה תמורתם תמורה בטרם שינוי ו/או ביטול כאמור, לא תיפגענה.

ט.      החברה תהיה רשאית לשנות מעת לעת את מבנה האינדקס ו/או הפלטפורמה, תוכנם, צורתם, היקפם השירותים המוצעים בהם וזמינותם, וזאת ללא צורך בהודעה מראש ו/או בהסכמת המשתמש. למשתמש לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך. בכל בעיה בשימוש באתר, באינדקס או בפלטפורמה אשר נתקל בה המשתמש, ניתן לפנות לחברה באמצעות רכיב "צור קשר", והחברה תשתדל לענות לפניות המשתמשים בהקדם, בהתאם לאילוצים, אך אין הם מתחייבים לעשות כן. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, כל רדיולוג העושה שימוש בפלטפורמה והמחזיק אתר באינדקס אחראי ליצירת התוכן וצורת האתר שלו וכן לשירותים אותם הוא מציע למטופל. כל קלינאי היוצר קשר עם מטופל באמצעות הפלטפורמה אחראי לקשר בינו לבין המטופל וכן לשירותים אותם הוא מציע למטופל. למשתמש ו/או מי מטעמו לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך.

2.     נוהל שימוש באינדקס ובפלטפורמה והשירותים המוצעים

כללי

א.      רדיולוג ו/או מי מטעמו המוסמך לכך, מפעיל אתר אישי המציע למטופל מידע בתחומים שונים הנוגעים לתחומי פעילותו והשירותים שהוא מעניק. האתר כולל גם אפשרות למטופל לקבל באמצעותו שירותים מסוימים (לרבות מידע רפואי ומידע רלוונטי אחר). קלינאי ו/או מי מטעמו המוסמך לכך, רשאי ליצור קשר עם מטופלים שונים באמצעות הפלטפורמה ולהציע למטופלים שירותים מסוימים (לרבות מידע רפואי ומידע רלוונטי אחר).

ב.      במהלך הרישום יהיה חייב המשתמש לאשר את תנאי השימוש. המשתמש מבין ומאשר כי הוא האחראי הבלעדי על הפרטים שהוא הזין לאתר ו/או ככלל לגבי מצגיו כלפי המטופל ו/או כלפי כל צד שלישי באמצעות האתר ו/או הפלטפורמה, לפי העניין. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, ברור למשתמש כי לחברה אין כל אחריות ולא תהיה אחריות בכל אופן שהוא למידע שמסר ו/או למצגיו ו/או התנהלותו בכל עניין שהוא במסגרת האתר ו/או הפלטפורמה ו/או מחוצה להם. המשתמש מתבקש לנהוג בקפידה במסירת הפרטים ולמסור פרטים נכונים בלבד.

ג.        המשתמש מתחייב ומצהיר כי כל מידע שיזין לאתר הינו מידע אמת, כי הוא מידע המותר להצגה כדין וכן שהוא הושג כדין, ומבלי לפגוע בכלליות האמור – שהוא אינו מפר פרטיות ו/או זכויות כל צד שלישי שהוא בכל מישור חוקי שהוא ובכלל זאת במישור האזרחי ו/או הפלילי ו/או האתי. המשתמש ישפה את החברה בגין כל סכום שייפסק נגדה ו/או הוצאות הגנה משפטיות ו/או כל נזק אחר שייגרם לה בשל כל תביעה ו/או נזק שייגרמו לה בשל אי עמידתו בהצהרתו לעיל.

ד.      המשתמש מתחייב להשתמש באתר ובפלטפורמה בתום לב ובהתאם להוראות תנאי השימוש. מבלי לגרוע מהאמור, השימוש ייעשה בכפוף לכל דין ובהתאם להנחיות החברה ו/או מי מטעמה והמשתמש מצהיר בזאת ומתחייב בכניסתו לאתר ושימושו בפלטפורמה כי הוא יימנע מכל פגיעה שהיא בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם באמצעות השימוש באתר ובפלטפורמה וכי בעשותו שימוש באינדקס ובפלטפורמה הוא לא יפר כל זכות של החברה ו/או צד שלישי כאמור לרבות הפרת זכויות חוזיות, קנייניות, זכויות יוצרים, זכויות מוסריות, זכויות מעין קנייניות, חובות אמון, סודיות רפואית, סודות מסחריים, סימני מסחר, פטנטים, ו/או יביא להוצאת לשון הרע, פגיעה בפרטיות וביצוע פרסומים אסורים על פי דין. 

ה.      המשתמש מתחייב שלא לשנות ו/או להתערב בצורה כלשהי בקוד המקור של האתר והפלטפורמה ו/או המידע הכלול בו ולא להעלות תוכנות ו/או יישומים כלשהם אשר עשויים לפגוע או לגרום נזק לחברה ו/או לצדדים שלישיים אחרים כלשהם.

ו.        המשתמש מתחייב לשמור בקפדנות על המידע בו הוא עושה שימוש ו/או שהובא לידיעתו על-ידי האתר ו/או האינדקס ו/או הפלטפורמה ולנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים לשם מניעת אובדנו ו/או הגעתו לידי אחר. האתר, האינדקס והפלטפורמה נועדו אך ורק לשימוש אישי של המשתמש במסגרת פעילותו המקצועית ולא לכל שימוש מסחרי אחר ו/או סיטונאי, אלא אם החברה נתנה לכך הסכמתה המפורשת מראש ובכתב. המשתמש ישמור בסוד, לא יגלה ולא יעביר, לאחר או לאחרים, את שם המשתמש שניתן לו ו/או את סיסמאותיו האישיות. מובהר כי אין לעשות שימוש במידע כלשהו המתפרסם באתר, באינדקס או בפלטפורמה לצורך הצגתו ברשת האינטרנט ו/או בשירות אחר כלשהו, מבלי לקבל את הסכמתה של החברה בכתב ומראש ובכפוף לתנאי השימוש כאמור, אם וככל שתינתן. המשתמש מתחייב כי הוא לא יאגור מידע באמצעות תוכנות מסוגים שונים או יפיץ מידע שפורסם באתר, באינדקס או בפלטפורמה ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית או לכל מטרה אחרת. אין להציג את האתר, האינדקס או הפלטפורמה בעיצוב או ממשק גרפי שונים מאלה שנקבעו על ידי החברה, אלא בכפוף לקבלת הסכמתה לכך מראש ובכתב ואין להציג את האתר, האינדקס או הפלטפורמה באופן הגורע בצורה כלשהי מן התכנים המצויים בו.

ז.       המשתמש מתחייב, ליידע את החברה, באופן מיידי, על כל חשש לפגיעה במטופלים ו/או בצדדים שלישיים ו/או הפרה קיימת או צפויה של הוראות הדין ו/או תנאי שימוש אלה הנובעים בקשר עם פעולות המשתמש.

ח.      המשתמש מצהיר בזאת ומאשר כי ידוע לו והוא מסכים לכך שהחברה תהא רשאית לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה על פי דין כנגד משתמש שהפר את תנאי השימוש כאמור, לרבות העברת פרטיו לצדדים שלישיים.

 

השירותים

א.      השירותים העיקריים אותם מעניקים האתר, האינדקס והפלטפורמה לרדיולוג הם יצירת אתר אישי של הרדיולוג באינדקס והגדלת חשיפתו למטופלים פוטנציאלים, עיון וחיפוש רדיולוגים אחרים באינדקס, יצירת קשר בין הרדיולוג למטופל, קבלת ושליחת בדיקות דימות באמצעות הפלטפורמה, צפייה בבדיקות הדימות של המטופלים לצורך פיענוחן, הפניה לחוות דעת לרדיולוג או קלינאי נוסף אשר נבחר על ידי הרדיולוג, שמירה על נתונים של מטופלים, וקבלת התשלום באמצעות האתר עבור פיענוח בדיקת דימות מהמטופל ו/או הקלינאי (להלן ולפי העניין, ההתקשרות מול מטופלים: "השירותים"; התקשרות מול החברה "החבילה"). השירותים הניתנים לקלינאים במסגרת הפלטפורמה הם קבלת בדיקות דימות, חומר רפואי נלווה ותוצאות הבדיקה של מטופלים וצפייה בהם, פניה לרדיולוגים ו/או קלינאים אחרים לקבלת חוות דעת שנייה ושמירה על נתוני המטופלים.

ב.      מחירון רכישת החבילה של המשתמש מהחברה לשימוש בפלטפורמה ו/או באינדקס נקבע על ידי החברה ומפורסם באתר החברה. לחברה שמורה הזכות לעדכן את מחירי החבילות של ההתקשרות מולה לפי שיקול דעתה בכל עת.

ג.        מחירון השירותים השונים המוצעים על ידי המשתמשים למטופליהם נקבע על ידיהם (בלבד) והחברה אינה מהווה צד בקביעת מחירון זה.

ד.      משתמש אשר יבקש להזמין שירותים מוצעים יבצע את ההזמנה בהתאם להוראות המפורטות באתר (רכישה אונליין או התקשרות בהסכם שירותים מול החברה). המשתמש מודע לכך כי כל הזמנת שירות כפופה לאישור מפורש של החברה אשר רשאית לסרב לה או להתנותה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

ה.      התשלום בגין השירותים השונים של מטופל למשתמש יעשה תמיד באמצעות האתר (PAYPAL ו/או כרטיס אשראי) ו/או באמצעות העברה בנקאית ו/או באמצעות צ'ק שישלח על ידי המטופל ישירות לכתובת אותה מסר המשתמש. ככל והתשלום יתבצע באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית, פרטי אמצעי תשלום לא ישמרו על-ידי החברה אלא יעברו ישירות באמצעות חברת סליקה, הכל בהתאם לאפשרויות המוצעות על-ידי החברה באותה עת.

ו.        התשלום של משתמש עבור רכישת חבילה בפלטפורמה תעשה אף היא תמיד באמצעות האתר (PAYPAL ו/או כרטיס אשראי) ו/או באמצעות העברה בנקאית. ככל והתשלום יתבצע באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית, פרטי אמצעי תשלום לא ישמרו על-ידי החברה אלא יעברו ישירות באמצעות חברת סליקה, הכל בהתאם לאפשרויות המוצעות על-ידי החברה באותה עת.

ז.       מובהר כי זמן השמירה של הבדיקות במערכת מותנה בסוג החבילה שרכש המשתמש, כאשר תוקף החבילה (בהתאם לסוג החבילה) פוקע, הבדיקה נמחקת מן המערכת בצורה שלא ניתן לשחזרה. החברה אינה מחויבת לשמור על בדיקות הדימות לתקופה ארוכה שכן היא אינה מוסד רפואי. ידוע למשתמש כי שמירת הבדיקות היא על אחריותו בלבד וכפופה להוראות הדין. עוד יובהר כי סוג החבילה האחרון שנרכש על ידי המשתמש הוא אשר קובע את משך שמירת הבדיקות לגבי כל הבדיקות של משתמש מסוים במערכת (וזאת גם אם קודם לכן נרכש סוג חבילה בעל זמן שמירה ארוך יותר מהסוג האחרון שנרכש כאמור). שמירת הבדיקות מותנית בקיום מנוי משתמש פעיל ומתאים מבחינת סוגו לכל אורך תקופת השמירה. למשתמש תעמוד הזכות לקבל את הבדיקות טרם מחיקתן על אמצעי אלקטרוני (Hard disk, DOK וכו') תוך זמן סביר מתום תוקף החבילה ובכפוף לתשלום על פי מחירון הקיים של החברה. על המשתמש לפנות ביוזמתו לחברה בבקשה לקבל את הבדיקות, והחברה אינה אחראית לתזכר את המשתמש בסיום תוקף החבילה. יובהר כי במקרה בו החברה תסגור את פעילותה, תינתן האפשרות לכל משתמש לקבל את הבדיקות על האמצעי האלקטרוני תוך זמן סביר ובכפוף לתשלום על פי המחירון הקיים של החברה.

ח.      חשבוניות מס תשלחנה בהתאם לחיובים שיבוצעו, באמצעות דואר אלקטרוני לתיבת הדואר האלקטרוני שמסר המשתמש ובכפוף לדרישות הדין.

ט.      מובהר ומוסכם כי יכולת החברה לעמוד בהתחייבויותיה כמפורט לעיל ולהלן, כפופות לאי קיום נסיבות כח עליון ו/או אי-קיום נסיבות וגורמים אשר אינם נמצאים תחת שליטתה הישירה של החברה. בהקשר זה מובהר כי אף אחד מהמשתמשים, לרבות המטופלים, אינו נמצא תחת שליטה כלשהי של החברה וכי ההתקשרויות בין הצדדים היא עצמאית לחלוטין וכי לא יחולו בין החברה ו/או מי ממנהליה, עובדיה ו/או נציגיה לבין המטופלים כל יחסי מטפל-מטופל.

 

הפנית הבדיקות וטעינתן

א.      החברה מעמידה את האתר ומערכות המחשוב הקשורות אליו לרשותם של המשתמשים מחד והמטופלים מאידך. מובהר כי החברה אינה ממליצה למטופל על רדיולוג או קלינאי כזה או אחר וכי האחריות לבחירת הרדיולוג או הקלינאי היא של המטופל בלבד ולפי בחירתו החופשית.

ב.      המשתמשים אשר מציעים שירותים רפואיים באמצעות המערכת מצהירים בפני המטופלים והחברה (ככל ורלוונטי) כי הינם בעל רישיון לעסוק ברפואה בישראל מטעם מדינת ישראל - משרד הבריאות וכי הינם בעל תעודת רופא מומחה מטעם משרד הבריאות, כי תעודות אלו הינן בתוקף במועד ההתקשרות עם המטופל והחברה וכי הן מאפשרות להם מההיבטים החוקיים והאתיים כאחד להעניק למטופל ייעוץ ו/או חוות דעת רפואית.

ג.        בכפוף להסכמת ובקשת המטופל אשר כל משתמש אחראי לקבל מראש, יהיה רשאי רדיולוג או קלינאי ליתן שירותים למטופלים כמפורט לעיל. יובהר, כי אין בקבלת הסכמה מהמטופלים על ידי החברה לקבלת שירותים שונים ומסירת מידע רפואי ואישי של המטופלים לידי החברה כדי לפטור את המשתמש מלקבל הסכמה מפורשת מכל מטופל למסירת מידע כאמור בטרם מתן שירותיו.

ד.      המשתמש מבין, מסכים ומאשר כי החברה אינה צד לחוות הדעת הרפואית הניתנת על ידו וכי אינה קשורה או משפיעה על תוכנה של חוות הדעת הרפואית בכל צורה שהיא. המשתמש מבין כי החברה אינה אחראית לזמני מתן השירותים אליהם התחייב למטופל שרכש ממנו שירותים. כמו כן המשתמש מבין כי החברה אינה אחראית למשך טעינת בדיקות הדימות לפלטפורמה וכן אינה אחראית לכל תקלה בטעינה ו/או הצגת הבדיקות באמצעי השימוש של המשתמש. המשתמש פוטר בזאת את החברה מאחריות בגין כל הוצאה, הפסד, נזק ושכר טרחה משפטי או אחר, אשר ייגרמו לו בשל או בנוגע לחוות הדעת הרפואית אשר נתן למטופל דרך האתר והפלטפורמה. כמו כן המשתמש משחרר בזה את החברה, עובדיה וכל מי מטעמה, מכל אחריות, אובדן, הפסד, נזק, הסדר, טענה, תביעה ו/או הוצאה מכל סוג, כולל אך לא רק הוצאות משפטיות, הנובעים מכל תביעה ו/או טענה, שהמשתמש טעה בפענוח הבדיקה ו/או השמיט או לא התייחס לממצא המופיע בה ו/או כשל להורות או להסדיר עריכת בדיקות נוספות או תכנית טיפול המבוססות על השירותים שנתן באתר או הנובעים מכל מעשה או מחדל הקשורים לאיזשהו אבחון, בדיקות נוספות או תכנית טיפול, שבאו לאחר או המבוססות על השירותים שסיפק באמצעות האתר.

ה.      לרשות המשתמש עומדים שירותי Call-Center (להלן: "מרכז התמיכה") אשר נועדו לעזור לו במידה ויידרש להם בעת השימוש בפלטפורמה. המשתמש מסכים כי במקרה בו ייעזר בשירותי מרכז התמיכה של הפלטפורמה ייתכן כי תידרש השתלטות מרחוק על מחשבו האישי. המשתמש פוטר בזאת את החברה מאחריות בגין כל הוצאה, הפסד, נזק או אחר, אשר ייגרמו לו בשל או בקשר עם ההשתלטות מרחוק למטרת מתן שירותי התמיכה.

ביטול

א.      בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010, הרי שבכל עסקת מכר מרחוק כהגדרתה שם, מטופל יהיה זכאי לבטל את הזמנת השירותים, לא יאוחר משני ימי עסקים מלאים קודם למועד ביצוע השירות, וזאת באמצעות העברת הודעת ביטול בכתב באופן שתורה לו החברה כל עוד לא קיבל את הפיענוח הבדיקה לידיו או קיבל הודעה על כך כי הפיענוח זמין לעיונו, לפי המוקדם מבין השניים. ביטול כאמור יהיה כרוך בתשלום דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר השרות שהוזמן, או 100 ש"ח, לפי הנמוך מבניהם.

 

3.     סודיות רפואית

א.      על-פי הוראות חוק זכויות החולה, התשנ"ו-1996 (וחוקים אחרים הנוגעים לעניין), מחויבת החברה לשמור על סודיות המידע הרפואי הנוגע למשתמש.

ב.      מערכות האתר מאובטחות ושמורות ואנו מחויבים לשמירה על סודיות הבדיקות והמידע של המשתמשים באתר באינדקס ובפלטפורמה שלנו (כולל פרטיות המטופלים של הרדיולוגים והקלינאים).

ג.        מסירת מידע רפואי מהרשומה הרפואית של המטופל למשתמש ו/או לצד שלישי, מותרת רק במקרים הקבועים בחוק ו/או בהזמנת פיענוח ו/או בהסכמת המטופל כמפורט לעיל.

 

4.     פרטיות

א.      החברה רואה חשיבות רבה בשמירה על פרטיות כלל המשתמשים באתר, באינדקס ובפלטפורמה ועושה מאמץ רב בכדי לשמור על מידע שנמסר לה על ידי המשתמש ומטופליו שלא במטרה לעשות בו שימוש לפעילות השוטפת של החברה, ככל שיש מידע כזה (לדוגמא: אמצעי תשלום ו/או דווח על פגיעה) ותוך נקיטת אמצעים מהימנים לצורך כך. המידע שהמשתמש ומטופליו מסרו או ימסרו לחברה לצורך קבלת השירותים מהחברה ומהאתר נמסר רק על-פי רצונם ובהסכמתם, מבלי שחלה עליהם חובה חוקית לעשות כן.

ב.      המידע שמוסר המשתמש יוחזק אצל החברה והיא תעשה בו שימוש גלוי באופן מלא או חלקי על מנת שמטרת פעילותה תוגשם, למעט אם המדובר במידע שלא נועד לכך כאמור לעיל. מבלי לגרוע מהאמור, החברה רשאית להשתמש במידע שנמסר, יימסר ו/או ייאסף, לצורך הקשר עם המשתמש, לצורך שיפור והעשרת השירותים ו/או לצורך כל פעילות שיווקית אחרת שתבוצע על-ידי החברה בעצמה וככל המותר על פי החוק. כמו כן, רשאית החברה לעשות במידע גם עיבוד סטטיסטי ו/או טיוב ו/או פילוח ו/או ניתוח.

ג.        החברה תימנע ככל האפשר ממסירת פרטיו האישיים הבלתי גלויים של המשתמש לצדדים שלישיים אלא אם תהיה מחויבת לעשות כן על-פי צו שיפוטי או אם תעמוד בפני איום שיינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) או במידה וניתנה הסכמת המשתמש. במקרה זה רשאית החברה למסור את פרטי המשתמש לצד הטוען כי נפגע מן המשתמש או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.

ד.      באשר למידע פרטי כאמור החברה תנקוט באמצעים סבירים לפי העניין לשמור על המידע הנשמר על-ידי המשתמש באתר, ואולם אין היא יכולה להבטיח באופן מלא כי האתר לא יינזק על-ידי גורמים שלישיים כפי המתרחש לעיתים ברשת האינטרנט אף לאחר נקיטת אמצעים סבירים.

ה.      המשתמש מסכים ומאשר כי המידע שמסר או שימסור לאתר ו/או לחברה לצורך ההרשמה ולצורך קבלת השירותים נמסר מרצונו ובהסכמתו לצורך פעילות החברה ולאור אופייה ומטרתה כמפורט בתקנון ובמדיניות זו. ידוע למשתמש כי המידע יוחזק במאגר/י מידע (רשום או שאינו רשום, בכפוף לדין) של החברה ו/או אצל גופים מטעמה. החברה תהא גם רשאית להעביר את המידע לצדדים שלישיים אשר יהיו רשאים להשתמש אף הם במידע שהועבר אליהם, אולם רק לאותן מטרות שלהן החברה רשאית להשתמש.

ו.        כל משתמש שמסר את פרטיו האישיים באתר ונרשם לאתר, מאשר בזאת כי ידוע לו ומקובל עליו שהחברה תשלח לו מעת לעת דוא"ל ו/או SMS בהתאם לפרטים שמסר, ובהם עדכונים טכניים, בין השאר, באשר לשירותים המוצעים ו/או באשר למידע שהתעניין בו ו/או באשר לסטטיסטיקות שונות הנוגעות אליו ו/או בעניינים שוטפים אחרים שאינם במהותם דבר פרסומת כהגדרתו בחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982 (ולמעט אם ניתן היה לשלוח דבר פרסומת כאמור על פי-דין). החברה ממליצה למשתמשיה להישאר מעודכנים כל העת, והמשתמשים מודעים כי החברה למעשה חייבת לעמוד עימם בקשר, לפחות בעניינים הטכניים השוטפים, על מנת לאפשר תפעול תקין של תיק המשתמש.

ז.       משתמש שישתייך למאגר מידע כאמור כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, יוכל לבקש מהחברה ככל שזכאי מי שהינו חלק ממאגר כאמור, ובכלל זאת להיגרע ממנו על-ידי פנייה לדף "צור קשר". יובהר כי בקשת גריעה כאמור תביא לסגירה מידית של תיק המשתמש בחברה והמשתמש לא יוכל לקבל שירותים מהחברה.

ח.      משתמש שיקבל דבר דואר על סמך אפיון אחד או יותר שלו בתוך מאגר מידע, אם נכלל במאגר מידע כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, יוכל לבקש להיגרע מרשימת הדיוור הישיר, בהתאם לדין.

 

5.     אחריות

א.      המידע והשירותים באינדקס ובפלטפורמה מוצעים למשתמש במצב כמות שהם (AS-IS). המשתמש מסכים ומאשר כי לא תהיה לו כל טענה, דרישה ו/או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמם בגין כל נזק (ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, לרבות הפסד רווחים או אובדן של מידע מכל סוג) ובכלל, בקשר עם המידע והשירותים המוצעים באתר ו/או באינדקס ו/או בפלטפורמה או באמצעותו, דיוקם, מהימנותם, שלמותם, עדכניותם, וכי החברה, לרבות נציגיה, עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה והפועלים מטעמה, לא יהיו אחראים לכל נזק כאמור שנגרם למשתמש ו/או צד שלישי כלשהו ככל שזה נובע ממידע שמסר המשתמש ביחס לשירותים המוצעים על ידי החברה.

ב.      החברה לא תהא אחראית לזמינות השירותים ו/או לאמצעי הצפייה בבדיקות ו/או לאמצעי הפיענוח של הבדיקות, לרבות הטכנולוגיה המתאימה ו/או לחוות הדעת של המשתמש, או כל בדיקות אחרות לרבות מקצועיותם, רמתם או טיבם ולא תישא בכל אחריות בגין כל נזק, הוצאה, טענה, תביעה או דרישה של מטופל ו/או מי מטעמו, בכל הנובע ו/או הנוגע לשירותים כאמור. המשתמש יישא לבדו באחריות בגין כל חיוב ו/או תביעה ו/או דרישה שתוגש ע"י מטופל ו/או מי מטעמו ו/או צד ג' כלשהוא נגד החברה ו/או מי מטעמה בגין האמור.

ג.        המשתמש משחרר בזה את החברה, עובדיה וכל מי מטעמה, מכל אחריות, אובדן, הפסד, נזק, הסדר, טענה, תביעה ו/או הוצאה מכל סוג, כולל אך לא רק הוצאות משפטיות, הנובעים מכל תביעה ו/או טענה, על החברה בקשר לשירותים המסופקים על ידה או הנובעים מכל מעשה או מחדל הקשורים לפענוח, אבחון, בדיקות נוספות או תכנית טיפול של מטופל כלשהו. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, החברה לא תהיה אחראית לנזקים עקיפים ו/או תוצאתיים, לרבות הפסד רווחים או אובדן של מידע מכל סוג הנובעים משימוש כלשהו שיעשה המשתמש ו/או כל צד שלישי כלשהו בשירותים המוצעים על ידי החברה. בכל מקרה אחריות החברה תהיה מוגבלת לסך של 500 ש"ח.

ד.      מוסכם בזאת, כי אין באמור בפרסומים מקצועיים כלשהם המפורסמים על-ידי החברה כדי להוות ייעוץ ו/או מתן חוות דעת בעניין ואין בהם משום תחליף לקבלת חוות דעת אישית מקצועית ומסודרת מגורם מוסמך.

ה.      מובהר כי החברה אינה אחראית בגין טעויות כתיב או הקלדה שמתבצעות על ידי המשתמש בעת מסירת פרטים על-ידיו. כמו כן לא תהיה אחראית במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי המשתמש לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר. יודגש כי מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית וכי נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים.

ו.        החברה אינה מתחייבת שהשירות הניתן באתר, בין אם באינדקס או בפלטפורמה לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשבי החברה או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים בחומרה, תוכנה בקווים ובמערות תקשורת, אצל החברה, מי מספקיה ו/או מי מטעמה. החברה לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, או עוגמת נפש שיגרמו למשתמש בשל האמור בסעיף זה. החברה אינה אחראית לגבות את המידע ו/או בדיקות הדימות המועלות על ידי המשתמש ומטופליו לאתר ולפלטפורמה.

ז.       החברה אינה אחראית לכל אובדן של מידע או תכנים מהאתר, מהאינדקס ו/או מהפלטפורמה.

ח.      בלי לגרוע מהאמור לעיל, החברה תנקוט בכל האמצעים הסבירים בתעשייה על מנת להבטיח כי מידע בנוגע למטופל יישמר בסודיות והיא מתחייבת כי בכפוף להוראות הדין ו/או רשות מוסמכת ו/או הסכמת המטופל, החברה לא תמסור לצדדים שלישיים כלשהם מידע בנוגע למטופלים, למעט בכפוף להסכמת המטופל. החברה לא תישא בכל אחריות לחשיפת פרטים שנמסרו על ידי המטופל לנציג החברה במקרה של חדירה שלא כדין למערכות המחשב של החברה ו/או של צדדים שלישיים המעניקים שירותים לחברה.

ט.      החברה רשאית לכלול באתר תכנים מסחריים מכל מין וסוג ולפי שיקול דעתה הבלעדי, לרבות פרסומות, באנרים, ומודעות ולרבות מודעות מסחריות של צדדים שלישיים. המשתמש משחרר בזאת ופוטר את החברה מכל אחריות ו/או חבות הקשורה ו/או המתייחסת לתכנים מסחריים כלשהם המוצגים באתר ושאינם נעשים מטעמה של החברה.

י.        המשתמש מסכים ומאשר, כי החברה רשאית לפי שיקול דעתה למנוע ממשתמש את השימוש באתר ו/או באינדקס ו/או בפלטפורמה, למנוע גישה לאתר ו/או לאינדקס (כולו או חלקו) ו/או לפלטפורמה (כולה או חלקה) ואף לבטל רישום של משתמש.

יא.   המשתמש יישא באחריות ויפצה וישפה את החברה ו/או עובדיה ו/או בעליה בגין כל הוצאה, הפסד, נזק, שכר טרחה משפטי או אחר, אשר ייגרמו בשל כל מעשה או מחדל של המשתמש שנעשו תוך הפרת התנאים והתקנון ו/או בניגוד לכל דין קיים.

יב.    ככל שהמשתמש ימלא חוות דעת מטעם החברה על השירות שקיבל מהחברה ו/או מהאינדקס ו/או מהפלטפורמה, מאשר המשתמש לחברה לעשות שימוש, על-פי שיקול דעתו הבלעדי, בחוות הדעת כאמור.

 

6.     קניין רוחני

א.      זכויות היוצרים והקניין הרוחני באינדקס ובפלטפורמה, בשירותים המוצעים בהם, בסימני המסחר, בתכנים המתפרסמים בהם ובכל חומר ו/או תצלום ו/או איור הנכללים באינדקס ובפלטפורמה הם של החברה (או של הבעלים החוקיים), או של צדדים שלישיים שהעניקו לחברה הרשאה להשתמש בהם במסגרת האינדקס והפלטפורמה והשירותים כאמור. בכלל זה, ומבלי למעט מכלליות האמור, החברה היא הבעלים הבלעדי בשמות ובסימנים המסחריים של האינדקס והפלטפורמה, בפטנטים ובמדגמים בקשר עימם, בין שהם רשומים ובין שאינם רשומים, בזכויות יוצרים, בסודות מסחריים בקשר עימם ובהענקת השירותים, בעיצוב הפלטפורמה והאינדקס על מדוריהם, במידע הטכנולוגי הכרוך בהפעלתם, לרבות אך מבלי לגרוע, תוכנות, יישומים, קבצים גראפיים ואחרים, קודי מחשבים, טקסטים ו/או כל חומר אחר הכלול בו (להלן: "הקניין הרוחני"). אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, או למסור לצד שלישי את הקניין הרוחני ו/או כל חלק הימנו. אין לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, בקניין הרוחני ו/או בכל חלק הימנו, אלא בהיתר מראש ובכתב מאת החברה.

ב.      המשתמש מצהיר ומתחייב כי הוא לא ינקוט בשום פעולה ולא ירשה לבצע כל פעולה שעלולה (במישרין ו/או בעקיפין) לחבל בתפעולו התקין והשוטף של האינדקס והפלטפורמה ו/או עלולה לגרום לשינוי המידע המוצג בהם ו/או עלולה לגרום לנזקים לחברה ו/או למשתמשים אחרים ו/או צדדים שלישיים כלשהם.

ג.        אין השימוש באינדקס ובפלטפורמה מקנה למשתמש זכות בעלות או כל זכות אחרת בקניין הרוחני של החברה, מלבד זכות שהוקנתה לו במפורש ו/או הזכות לעשות שימוש סביר והוגן באתר לצורך המטרה אליה נרשם. תשלום בגין שירותים אשר מציעים האינדקס והפלטפורמה אינו מקנה למשתמש זכויות כלשהן בהם ו/או בקוד המקור ו/או במידע בהם ו/או בכל אלמנט אחר הקשור בהם מלבד זכות שימוש סביר כאמור לעיל.

ד.      כאמור, החברה היא בעלת הזכויות הבלעדית בתכני האינדקס והפלטפורמה אשר נוצרו תוך השקעה רבה. כל שימוש מעבר לשימוש המורשה בתכנים ובמידע כאמור בתנאי השימוש, ובכלל זאת כל יצירת עותק ו/או הצגה בפומבי של התכנים ו/או המידע בהם, לכל מטרה שהיא, הינו אסור, אלא אם ניתן לכך אישור מפורש בכתב ומראש מהחברה ו/או אם הוא מותר על-פי תנאי השימוש.

ה.      למניעת ספק, מובהר בזה, כי החברה אינה אחראית לפגיעה או להפרה של זכויות קניין רוחני כלשהן, לרבות סימנים מסחריים וסודות מסחריים בקשר עם זכות השימוש המוענקת לגולש בכתובות, לרבות שמות מתחם (Domain Name) וכתובת דואר אלקטרוני(e-mail) .

 

7.     שונות

א.      המשתמש מסכים כי בכל סכסוך נשוא מסמך והיחסים שבינו לבין החברה לא תהיה תחולה בשום אופן לדין זר כלשהו ו/או לכללי ברירת דין בינלאומיים כלשהם וכי הדין החל על הסכם זה יהיה הדין הישראלי בלבד. מקום השיפוט הבלעדי בכל מחלוקת שתתגלע בקשר עם האתר, האינדקס, הפלטפורמה, קבלת השירותים, המידע ו/או השימוש בהם יהיה בית המשפט המוסמך בתל אביב בלבד.

ב.      מובהר ומוסכם כי החברה תהא רשאית להמחות, להעביר ו/או להסב את כל הזכויות ו/או החובות הכלולות ו/או הנובעות מתנאי השימוש, באופן מלא או חלקי ובכל צורה שהיא לצד ג' כלשהו, ללא צורך בהודעה מוקדמת או בהסכמת המשתמש. משתמשים אינם רשאים להמחות זכויותיהם בשירותים שרכשו מהחברה ומוסכם כי שירותים אלו הינם בלתי ניתנים להעברה כמו גם הזכויות בהם.

ג.        אי קיום של תנאי מהותי מתנאי השימוש על-ידי משתמש ייחשב עילה להשבתה מידית של חשבון המשתמש באתר ללא כל התראה מוקדמת וללא החזר כספי. החברה תהא רשאית להסיר את חשבון המשתמש אם הוא יימצא כמי שמפר הפרה יסודית את תנאי השימוש, כולם או מקצתם, לרבות במקרים בהם קיים חשש סביר שיש במעשיו משום הפרת חוק, ביצוע עבירה או עוולה או ניצול לרעה של משאבי האינדקס והפלטפורמה.

ד.      הוראות תנאי השימוש מתווספות לכל הוראות אחרות באינדקס ובפלטפורמה, על מדוריהם השונים, ובמקרה של אי התאמה, גוברות עליהן..

ה.      הודעה שתישלח על ידי הצדדים תיחשב כאילו הגיעה לצד הנמען ולידיעתו תוך יום (1) עסקים מעת שליחתה בדוא"ל ו/או תוך שלושה (3) ימי עסקים מעת שליחתה בדואר רשום בבית דואר בישראל ואם נמסרה ביד, בעת מסירתה. לצורך קבלת הודעות מען המשתמש הינו הדוא"ל ו/או מספר הפקס ו/או המען שמסר בעת ההרשמה ומען החברה הינו כמופיע בדף "צור קשר".

 

הריני לאשר כי קראתי והבנתי את תנאי השימוש, אני מסכים להם ומתחייב לפעול בהתאם להם, ואני מודע לכך שאחריות החברה ו/או מי מטעמה כפופה לתנאי השימוש כאמור לעיל.

הצהרת נגישות


רמת הנגישות

האתר מותאם לדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי, ועומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 (להלן: "התקנות") ברמת AA, וכן, מיישם את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

תיקונים והתאמות שבוצעו

המשך הפעילות בתחום הנגישות

אנו פועלים להמשיך ולשפר את נגישות האתרים שלנו כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה להשתמש בהם, כולל אנשים עם מוגבלות.

יצירת קשר בנושא נגישות

אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות, באמצעות פנייה בדואר האלקטרוני admin@pacssee.com


ניתן לקבל סיוע טלפוני אנושי לגבי כל התכנים המפורסמים באתר וצריכת השירותים המפורסמים בו.

אנא אל תהססו ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע.

מאחלים לכם בריאות שלמה !

עדכון אחרון: יולי 2023